מדוע לבחור שמלות כלה יד שנייה?

השכרת שמלת כלה היא דבר יקר מאוד. כלות רבות אינן עומדות בעלויות הנדרשות לשמלה לערב אחד. העלות יכולה להגיע לאלפי שקלים מה שבתקופה האחרונה יש טרנד שכל כלה מחליפה לפחות פעם אחת את השמלה בערב האירוע. בשנים האחרונות החלו לצוץ חנויות יד שנייה לשמלות כלה. אלו שמלות מודרניות, מעוצבות שעל ידי מעצבים מהשורה הראשונה והאפשרות לשכור אותן לערב אחת יותר נגישה מבחינה כלכלית.

לכי על מה שהכיס שלך מאפשר…554061_704xD

מדוע לבחור שמלות כלה יד שנייה? השמלות חדשות יחסית, נקיות, מדגמים מודרניים. אפשר לקנות שמלת כלה יד שנייה ואפשר לשכור. כל השמלות להשכרה עוברות ניקוי יבש לאחר השימוש. זה אחד התנאים שעל הכלה שהשכירה אותה לעמוד בהם. כלות רבות מעדיפות לשכור שמלות לערב החתונה על תפירה או קנייה מאחר ולאחר החופה אין מה לעשות איתן. שמלות כלה יד שנייה הן שמלות זולות משמעותית משמלות חדשות גם בקניה וגם בהשכרה. לעיתים כלה מחליפה יותר משמלה אחת בערב החתונה ועדיין כל השמלות יחד זולות בהרבה משמלת כלה אחת ממעצב או מחנות שמלות כלה.

מה שטוב לסבתא, טוב גם לך!

בתקופה בה קשה למרבית הזוגות מבחינה כלכלית, אין כמו לחסוך על דברים שלא ממש צריכים. השכר אינו מספיק אבל בכל זאת רוצים לקיים חתונה מרשימה, ישנן כלות שמסכימות להתפשר ולרכוש שמלות כלה יד שנייה. יש נשים, מעדות שונות, שמחזיקות בביתן מספר שמלות כלה יד שנייה והן משכירות אותן לכלות שמעוניינות דווקא בשמלות מדגמים ישנים, כאלה שהאימהות שלהן היו לובשות בחופה שלהן.

לא צריכים לחסוך על יופי – אבל בחשבון אפשר לחסוך בהחלט!

תלבושת החתן והכלה בערב החתונה היא חשובה אבל ההוצאות הרבות שיש סביב הפקת האירוע הן רבות כל כך שיש זוגות שמחפשים דרכים להוזלה ואחת מהן היא הביגוד. יש שמלות כלה באלפי שקלים ויש יותר זולות. לפעמים הזולה היא יותר עשירה במראה מזו שעולה הרבה מאוד כסף והיא אינה מרשימה משמעותית. כדי לבחור שמלות כלה יד שנייה מאחר וכלות רבות שרכשו באלפי שקלים את שמלת החתונה שלהן מוכרות לחנויות אלו את השמלות במחירים נמוכים כך יכולה כלה אחרת ליהנות משמלה איכותית במחיר זול. בוודאי אם היא בוחרת לשכור את השמלה ולא לקנותה.